Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stuk, zawieszenie przód, jazda po nierównym, po 26tyś!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • stuk, zawieszenie przód, jazda po nierównym, po 26tyś!

    Następna wlepka zlotowa

  • #2
    stuk, zawieszenie przód, jazda po nierównym, po 26tyś!

    Witam, czy ktoś może nakreślić możliwą przyczynę stuków dochodzących z okolic prawego koła zawieszenia przedniego przy jeździe po nierównościach.

    Jak sprawdzałem na postoju to stuk jest słyszalny nawet na postoju jak naciskam na przód/prawą stronę lub kopię w koło ale tylko jak koła są na wprost. Jeśli koło jest skręcone w którąkolwiek stronę stuków nie ma.

    Czy to możliwe zeby juz coś z końcówkami, sworzniami etc po 26tyś?
    W trakcie katowania maszyny...

    Komentarz


    • #3
      Mechanik, diagnosta, ...
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Kolego na 100% masz wybite łączniki stabilizatora, też to miałem przy 30 tyś. na gwarancji pojechałem i wymienili mi obie strony- efekt Cisza

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez ggag1aggg1
          Kolego na 100% masz wybite łączniki stabilizatora, też to miałem przy 30 tyś. na gwarancji pojechałem i wymienili mi obie strony- efekt Cisza
          niestety ja już po gwarancji, może poczekać pół roku na kolejny przegląd czy lepiej jechać jak najszybciej?
          W trakcie katowania maszyny...

          Komentarz


          • #6
            Wymiana łączników nie jest bardzo droga, ja bym jechał już, uszkodzi Ci coś jeszcze to będziesz miał później większy wydatek. Poza tym, bezpieczeństwo.

            Komentarz


            • #7
              No i wymieniłem, koszt operacyjny 130zł i nastała cisza jak należy :-)
              W trakcie katowania maszyny...

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X